•Η Μικτή Χορωδία Δήμου Ιθάκης
•Η Μικτή Χορωδία Λειβαθούς της ΚΕΔΗΚΕ, και
•Η Ανδρική Χορωδία Αργοστολίου
Η ΧΟΡΡΩΔΙΑ & ΜΑΝΤΟΛΙΝΑΤΑ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ ευχαριστεί όλους όσους συνέβαλαν στην πραγματοποίηση της Συνάντησης αυτής και μάλιστα σε μια εποχή που όλοι μας έχουμε ανάγκη για καλής ποιότητας εκδηλώσεις . Ο πολιτισμός δεν είναι μόνο για την περίοδο του καλοκαιριού . Πρέπει να υπάρχει όλο τον χρόνο για τους συμπολίτες μας, και ο σύλλογός μας παντα θα προσπαθεί να προσφέρει αυτή την ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΉ ψυχαγωγία σε όλους μας .
Το ΔΣ.
Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 16/11/2018, #ODYSSEIA