Ο Σύνδεσμος Φιλολόγων Κεφαλονιάς – Ιθάκης σας προσκαλεί τη Δευτέρα 8 Οκτωβρίου 2018, ώρα 7.00μ.μ. στην Κοργιαλένειο Βιβλιοθήκη Αργοστολίου, στην παρουσίαση του βιβλίου της Ανδρεάς Τραυλού – Μεσσάρη Οι ανεμώνες του άλλου γαλαξία Ομιλητές: Δώρα Μαρκάτου, Αναπληρώτρια Καθηγήτρια Πανεπιστημίου Ιωαννίνων Αλίκη Γαλιατσάτου, Φιλόλογος – Διευθύντρια 3oυ Γυμνασίου Αργοστολίου Ηλίας Τουμασάτος, Εκπαιδευτικός Συντονιστής της εκδήλωσης ο Δημήτρης Ζαβιτσιάνος, Πρόεδρος του Συνδέσμου Φιλολόγων, ο οποίος και θα απευθύνει σχετικό χαιρετισμό Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 1/10/2018, #ODYSSEIA
|
|