![]() |
Η Ένωση Προσωπικού Λιμενικού Σώματος Κεφαλονιάς και Ιθάκης πραγματοποίησε τo Σάββατο 15/12/2018 Χριστουγεννιάτικη γιορτή για τα μέλη της στην Κεφαλονιά. Σε γιορτινό κλίμα τα παιδιά παρέλαβαν δώρα από την Ένωση μας και μικροί – μεγάλοι απόλαυσαν ένα ευχάριστο απόγευμα. Ευχαριστούμε όλους τους συναδέλφους μας για την συμμετοχή τους. Ευχόμαστε καλές γιορτές και ο καινούργιος χρόνος να φέρει ΥΓΕΙΑ και ΑΓΑΠΗ σε όλους. ΓΙΑ ΤΟ Δ.Σ. Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΑΜΑΤΕΛΑΤΟΣ Σπυρίδων ΟÂ ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΑΓΓΟΥΡΙΑΣ Γεράσιμος Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 16/12/2018 #ODYSSEIA
|