![]() |
Το Δ.Σ. του Ναυτικού Ομίλου Αργοστολίου προσκαλεί τους αθλητές, τους γονείς, τα μέλη και όλους τους φίλους στην κοπή της Πρωτοχρονιάτικης πίτας το Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018 και ώρα 12:00 μ.μ. που θα διεξαχθεί στις εγκαταστάσεις στου Ομίλου μας. Από το Δ.Σ. του Ν.Ο.Α. ΤΗΛ-FAX 2671 0 22874, e-mail : noargostolioy@gmail.com Μέλος: Κ.Ο.Ε. – Ε.Ι.Ο. – Ε.Κ.Ο.Φ.Ν.Σ.- Ε.Ο.Κ-Κ – Ε.Ο.Υ.Δ.Α.Τ.Κ. Τμήματα: ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΥΔΑΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ-ΙΣΤΙΟΠΛΟΙΑ-ΑΝΟΙΚΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ-ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ – ΚΑΝΟΕ- ΚΑΓΙΑΚ – ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 20/1/2018 |