φιλοδοξεί να καλύψει μέρος των βασικών αναγκών λειτουργίας των δομών του «Χαμόγελου» καθώς και πολύτεκνων οικογενειών του νησιού.
Η προβολή θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 23 Δεκεμβρίου 2017 στον κινηματογράφο “cine orfeas” στις 16.00 και αφορά την παιδική ταινία «Εγώ ο Απαισιότατος 3», με μοναδικό αντίτιμο τρόφιμα και είδη πρώτης ανάγκης που μπορούν να προσφέρουν όσοι επιθυμούν κατά την προσέλευση τους στον κινηματογράφο.
Η Ελληνική Αστυνομία καλεί τους πολίτες στηρίξουν για μια ακόμη φορά τα παιδιά και τις οικογένειες που το έχουν ανάγκη!
Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 19/12/2017