Για την εύρυθμη λειτουργία της εκλογικής διαδικασίας, ενημερώνουμε ότι:
1. δικαίωμα ψήφου, έχουν οι/τα εταίροι/μέλη: οι οποίοι έχουν τακτοποιήσει τις οικονομικές τους υποχρεώσεις έως και τις 10/11/2017
2. δικαίωμα υποψηφιότητας, έχουν οι/τα εταίροι/μέλη:
που έχουν τακτοποιήσει τις οικονομικές τους υποχρεώσεις και έχουν αποστείλει την αίτηση υποψηφιότητάς τους έως και τις 10/11/2017, μέσω fax: 2106017441 ή μέσω e-mail: info@enosieptanision.gr. Απαιτείται επιβεβαίωση παραλαβής της αίτησης, με τηλεφωνική επικοινωνία στη γραμματεία της Ε.Ε.Ε.
H E.E.E. πέραν της προαναφερόμενης ημερομηνίας και συγκεκριμένα την 10η Νοεμβρίου 2017, δεν θα αποδέχεται αιτήσεις υποψηφιότητας ή συμμετοχής στην ψηφοφορία, που δεν πληρούν τις παραπάνω προϋποθέσεις.
Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινίσεις μπορείτε να επικοινωνείτε στα τηλέφωνα: 210 6017441 & 6946259240 καθώς και με ηλεκτρονική αλληλογραφία στο e-mail: info@enosieptanision.gr
Αίτηση Υποψηφιότητας (πατήστε εδώ)
ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ Ε.Ε.Ε: http://www.enosieptanision.gr/en/ta-nea-mas/508-diexagogi-eklogikis-diadikasias-gia-neo-dioikitiko-simvoulio.html
ΕΝΩΣΗ ΕΠΤΑΝΗΣΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 19/10.2017