![]() |
Η Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Κεφαλονιάς (Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ.) και οι μαθητές του Εικαστικού Εργαστηρίου της Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ., σας προσκαλούν στην ομαδική Έκθεση Ζωγραφικής που θα πραγματοποιηθεί στο Δημοτικό Θέατρο Αργοστολίου «Ο Κέφαλος» την Τρίτη 4 Ιουλίου. Την έκθεση επιμελείται η εικαστικός και δασκάλα του Εργαστηρίου κ. Μαρία Τουμαζάτου και θα παρουσιασθούν τα έργα της χρονιάς του Παιδικού Εργαστηρίου, καθώς και του τμήματος των Ενηλίκων. Ημέρες & Ώρες Λειτουργίας Έκθεσης 4 & 5 Ιουλίου από τις8.00μμ -11.00μμ. Με εκτίμηση Ο Πρόεδρος Κ.Ε.ΔΗ.ΚΕ. & Ε.Σ. Πολιτισμού – Αθλητισμού – Νέας Γενιάς Άγγελος Δ. Κωνσταντάκης Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 3/7/2017 |