![]() |
Το Σαββατο 5 Οκτωβριου και ώρα 18.30 στην ΚΟΡΓΙΑΛΕΝΕΙΟ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΑΡΓΟΣΤΟΛΙΟΥ θα παρουσιασθεί το νέο τεύχος του περιοδικού του Συνδέσμου Φιλολόγων Κεφαλλονιάς-Ιθάκης ‘ΚΥΜΟΘΟΗ”. Η παρουσίαση και μία ενδιαφέρουσα εισήγηση θα γίνουν από τον κ. Στέφο Αναστάσιο, Δρ. Φιλολογίας , Επίτιμο Σχολικό Σύμβουλο Φιλολόγων και Πρόεδρο της Πανελλήνιας ΄Ενωσης Φιλολόγων, ο οποίος παρά τις πολλές υποχρεώσεις του στην Αθήνα, δέχθηκε να έλθει στην Κεφαλονιά για την παρουσίαση αυτή. Φωτογραφία: Το υπό παρουσίαση τεύχος της ΚΥΜΟΘΟΗΣ Εστάλη στην ΟΔΥΣΣΕΙΑ, 30.9.13, Ν. Μος |
![](https://odusseia.gr/wp-content/uploads/2013/07/kymothoi-2013-e1666377912665.jpg)